Patron szkoly
Panel adm.
  Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        26. Październik 2014 05:22:51

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

LAUREACI ZTU
Gratulujemy uczniom, którzy w ogólnopolskim programie „Zachowaj Trzeźwy Umysł” zostali nagrodzeni. W konkursie plastyczno- literackim „Mój czas” wyróżnieni zostali: Kacper Matyjaszczyk, Justyna Zagozda z kl. Va i Hanna Jakubowicz z kl.VI b, a w konkursie ulotkowym „Hop na narty”Agnieszka Janiszewska z kl. VI b.
Nagrody i dyplomy wręczyła pani dyrektor Ewa Klińska.

Od lewej: Kacper, Justyna i Agnieszka

Koordynator programu – pedagog szkolny Krystyna Czerniawska

STOP PRZEMOCY
Stop przemocy w szkole, to ciągle aktualne hasło i ważne jest zapobieganie tej patologii.
Dnia 17 października, na sali gimnastycznej naszej szkoły, wystąpił teatr z Torunia z przedstawieniem na temat "Jak przeciwdziałać przemocy". Obejrzały sztukę osobno dzieci z klas I-III oraz IV - VI.
W dowcipny sposób aktorzy teatru zaproponowali jak zachować się wobec grążącej nam przemocy ze strony innych uczniów.
Przedstawieni podobało się wszystkim.

ELIMINACJE DO KONKURSU INFORMATYCZNEGO
Dnia 14 listopada o godzinie 10:00 w pracowni informatycznej odbędzie się IX Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR". Uczniowie do konkursu przygotowują się przede wszystkim sami. Ściągają ze strony www.bobr.edu.pl program Adobe AIR oraz testy konkursów poprzednich edycji.
Dużo chętnych zgłosiło się z klas czwartych. Od czwartku 23 października przewidziane są dla nich eliminacje i należy przygotować się do nich - konkursy z lat 2011, 2012 i 2013r
Przewidziane są szkolenia; pierwsze w czwartek 23.10 o godzinie 14:35
Ilość miejsc jest ograniczona.

organizator: Grzegorz Winiarski

NASI PIŁKARZE AWANSOWALI DO FINAŁÓW POWIATOWYCH
W tegorocznym turnieju Mini Piłki Nożnej Chłopców (15 października; boisko "Orlik" przy Publicznym Gimnazjum) wzięło udział 6 drużyn z naszej gminy: SP Zamęcin, SP Suliszewo, SP Korytowo, SP Zamęcin, SP 1 Choszczno, SP 3 Choszczno. Nasi chłopcy (pod opieką p. Adama Leśniaka - wpis admina-grwiniarski) rozegrali dobre zawody i zajęli drugie miejsce, przegrywając w finale z SP Korytowo.
Chłopcy, mimo porażki w finale, byli zadowoleni z wyników, ponieważ "finaliści" awansowali do finałów powiatowych, które odbędą się w maju, a taki był nasz cel (skrót)...

opracowanie; p. Adam Leśniak

"PASJE" NASZYCH NAUCZYCIELI
Ciekawą ekspozycję przedstawiły panie nauczycielki naszej szkoły, nasze koleżanki, na Dzień Nauczyciela.
Wystawa pt. "Nasze Pasje" znajduje się w holu głównym szkoły a zamieszczone są tam prace plastyczne p. Małgorzaty Pielackiej i Anny Ostraszewskiej - Malec, obrazy malarskie p. Agnieszki Klińskiej (portrety i pejzaże) i Justyny Jurkiewicz oraz poezja p. Justyny Krawczyk.
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia tej interesującej wystawy.

DZIEŃ NAUCZYCIELA
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście. Interesujący program słowno-muzyczny przedstawiły dzieci z klas czwartych a przygotowywane były przez panie: Helenę Borkowską, Annę Ostraszewską - Malec, Izabelę Migdalską i Monikę Chełstowską. Tradycyjnie na apelu obecne były panie dyrektorki z minionych lat: p. Zenobia Mila, p. Teresa Wiśniewska-Bugaj (radna sejmiku woj. zachodniopomorskiego) i p. Irena Krzyżaniak. Były nagrody dla wyróżnionych nauczycieli i pracowników obsługi oraz, na końcu uroczystości, słodki poczęstunek; smaczne ciasta upieczone przez rodziców naszych dzieci.

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Strona 1 z 193 1 2 3 4 > >>