Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016

Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Trzymaj formę

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        30. Marzec 2017 02:37:21

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

IV MIEJSCE W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH
Po wyrównanej walce o trzecie miejsce (przegrana 2:3) ostatecznie nasza reprezentacja zajęła IV miejsce w Finałach Województwa Zachodniopomorskiego XI Memoriału Andrzeja Grubby w Tenisie Stołowym (hala sportowa w Trzebiatowie; 27.03.2017r.). Reprezentowała nas eksportowa dwójka, Łukasz Kowalski (najlepszy nasz zawodnik) i Grzesiu Basisty a wspomagani byli dobrze grającymi: Patrykiem Welsem i Piotrkiem Ciecierą. Łukasza oraz Grzesia rozgrzewał i instruował przed i podczas gry Mateusz Kowalski.
Graliśmy, jako szkoła, po raz pierwszy na turnieju rangi wojewódzkiej!

Od lewej:
Łukasz, Mateusz, Patryk
Piotrek i Grzegorz

Opiekun szkółki tenisa stołowego "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

Z POLICJĄ O CYBERPRZEMOCY
Asp. szt. Monika Garbiak z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie przeprowadziła dzisiaj warsztaty w Szkole Podstawowej nr 3, dotyczące zagrożeń w internecie.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie wspólnie z policjantką z choszczeńskiej komendy odbyli spotkania profilaktyczne na temat zagrożeń w internecie. Dzieci obejrzały dwa filmy pt. „ZAPLĄTANI W SIEĆ”, po czym aktywnie wzięły udział w rozmowie o zagrożeniach czyhających w sieci. W trakcie wizyty piąto i szóstoklasiści dowiedzieli się co to jest cyberprzemoc i cyberprzestępczość...

administrator /-/ Grzegorz Winiarski

SUKCESY W KONKURSIE PLASTYCZNYM
Miło mi poinformować (Justyna Jurkiewicz), że Sandra Pielacka z kl. 5c zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Aniele - stróżu mój", a Hania Walczyna z kl. IIe w tym samym konkursie zajęła miejsce III.
Konkurs organizował Zespół Szkół w Reczu.

Gratulujemy dziewczynkom!

Od lewej:
Sandra i Hania

Opracowanie: p. Justyna Jurkiewicz

NASI SZACHIŚCI WYGRYWAJĄ W PRZELEWICACH
[na gorąco] Nasi szachiści dominowali na I Międzyszkolnym Turnieju Szachowym w Przelewicach (25.03.2017r.). Bartek zajął I miejsce w kategorii OPEN. W kategorii Szkół Podstawowych drugi był doskonale grający Maciej Dziechciarewicz, trzeci Kami Kalita i czwarty Szymon Tomczyk. Wysokie 8 miejsce zajął Wojtek Kowalik i 9 Grzegorz Basisty, 11 Juliusz Krzyżaniak i 13 Oskar Potomski na 32 zawodników. Rewelacyjnie zagrali chłopcy z rocznika 2009 z klasy p. Anetty Bikowskiej; Nikodem Pocheć, Krzysiu Ulikowski i Szymon Brzeziński, radził sobie Wiktor Pocheć.

Drugi od prawej
Bartek
Od prawej
Kamil i Maciej

Opiekun szkółki szachowej "Trojki" /-/ Grzegorz Winiarski

TEATROLODZY Z "TRÓJKI"

KOLEJNY SUKCES W POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O TEATRZE
27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Teatrze dla uczniów klas I-III.
Pierwsze miejsce zajęły Amelia Jurkiewicz i Roksana Kasperowicz (kl. III C). Drugie miejsce - Gabriela Grejć (III E), trzecie Bartosz Szatkowski (II A). Zwycięzcy reprezentowali naszą szkołę w Konkursie Powiatowym w Lubianie. I tam Amelia Jurkiewicz nie pozwoliła odebrać sobie zwycięstwa. Zajęła I miejsce. Drużynowo nasza szkoła również stanęła na najwyższym podium.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Opracowanie: p. Anetta Bikowska

WIOSENNY KONKURS PRZYRODNICZY
Klasy IV - VI w pierwszym dniu wiosny uczestniczyły w atrakcyjnym Wiosennym Konkursie Ekologiczno - Przyrodniczym, oferującym bardzo urozmaicony program a główną autorką scenariusza i prowadzącą była pani Halina Majchrowska wspomagana przez pana Adama Leśniaka. Były pytania konkursowe dla reprezentacji klasowych, krzyżówka, rozsypanka, rzut papierową kulką, pokaz zebranych nakrętek, recytacje rodziców, hasła anty-śmieciowe i moda ekologiczna. Oczywiście, nie zabrakło prezentacji wokalnych.
Na zakończenie obchodów pierwszego dnia wiosny był spacer nad jezioro.

administrator /-/ Grzegorz Winiarski

Strona 1 z 302 1 2 3 4 > >>