Patron szkoly
Panel adm.
  Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                                            24. Kwiecień 2014 15:32:04

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

WIKTORIA WYGRAŁA PRECASTING "MAM TALENT!"

Udany był dla Wiktorii Pałasz pre-casting do programu telewizyjnego pt. "Mam Talent!", który odbył się 13 kwietnia w Poznaniu, w hotelu Andersia.
Zaśpiewała i zagrała na flecie poprzecznym "Modlitwę" Bułata Okudżawy.
Wiktoria (klasa VI A) przeszła do następnego etapu, i tym razem casting odbędzie się już w telewizji, w stacji TVN, 25 - 27 czerwca 2014r.
Życzymy Wiktorii udanego występu!

ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze,
pracy, która pomaga żyć,
uśmiechów bliskich i nieznajomych, które
pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które
niejednokrotnie ocala nam życie.

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
16 kwietnia 2014r. nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Ortograficznego.
W kategorii klas trzecich zwyciężyła Alicja Nahorska. drugie miejsce zajęła Oliwia Jadrysiewicz a trzecie Dominika Guzowska.
Zwycięstwo wśród uczniów klas drugich odniosła Zuzanna Jastrzębska. Nataly Aarts i Hubert Kończal zajęli ex aequo drugie miejsce, natomiast Aleksandra Dziedzic oraz Hanna Skura miejsce trzecie (skrót).

organizatorzy: Sylwia Suchecka i Elżbieta Klepczarek

NASZE JULIE NAJLEPSZYMI "ANGLISTKAMI"!
Nasze dwie uczennice okazały się najlepsze w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Train Your Brain, który odbył się w SP Nr-1 16 kwietnia 2014r. Julia Szymańska (kl. VI B) zajęła pierwsze miejsce a Julia Kwiatkowska (kl. VI C) drugie. Dziewczęta przygotowywane były przez p. Monikę Żygieło a ich sukces, w zasadzie, nie jest niespodzianką. Dobrze przygotowany do konkursu był także Kacper Jastrzębski (kl. VI C) choć nie zajął miejsca na podium.
W konkursie udział wzięło 15 uczniów ze szkół podstawowych z Drawna, Sławęcina, Korytowa i Choszczna.

Na zdjęciu od lewej: Julia Szymańska i Julia Kwiatkowska

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA CZYTELNIKA
Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelnika biblioteki szkolnej stała się tradycją szkolną.
W tym roku pasowanie odbyło się 15 kwietnia 2014r.
Pierwszoklasiści przechodzili próby mądrości i spostrzegawczości rozwiązując przygotowane dla nich zadania i zagadki. Wykazali się znajomością bohaterów bajek i baśni. Na zakończenie uroczystości uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na czytelników, a poza dobrą zabawą, otrzymali książki, zakładki, okolicznościowy dyplom i koszyk słodyczy (skrót).

Program przygotowała p. Elżbieta Klepczarek.

SUKCESY NASZYCH ARTYSTÓW W KONKURSIE POEZJI
Nasze dzieci grały "pierwsze skrzypce" podczas XV Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijno – Patriotycznej (ZS Nr-2; 12.04.2014r.).
Pierwsze miejsca zajęły: Hania Matuszczak (kategoria klas I - III) oraz Zuzia Jaskulska (kl. IV - VI), Kacper Jastrzębski miejsce trzecie. Hanię przygotowywała p. Anetta Bikowska, Zuzannę i Kacpra p. Anna Ostraszewska - Malec. Hania zdobyła również nagrodę publiczności i nagrodę proboszcza G. Suchomskiego. W trakcie konkursu wystąpiły nasze dzieci przygotowywane przez p. Beate Hedzielską i Ewę Milkiewicz. Zobacz artykuł i zdjęcia p. T. Krawca na www.choszczno.pl

na zdjęciu Hania Matuszczak
(fot. T. Krawiec)

SZKOLNY KONKURS "SUDOKU"

Zapraszamy na Szkolny Etap Konkursu Matematycznego "SUDOKU", który odbędzie się 28 kwietnia 2014r. (poniedziałek) o godzinie 13:30 w klasie M-1.
Chętni zgłaszają się do nauczycieli matematyki naszej szkoły.

organizator konkursu: Helena Borkowska

Strona 1 z 177 1 2 3 4 > >>