Patron szkoly
Panel adm.
  Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        22. Listopad 2014 03:36:37

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

ZABAWY ANDRZEJKOWE

Zabawa andrzejkowa dla klas I - III odbędzie się 26.11.2014r. (środa) w godzinach 16:00 - 18:00.
Prosimy, aby każda klasa przyniosła dzień wcześniej tyle nadmuchanych baloników ile jest dzieci w klasie.
Poczęstunek organizują wychowawcy we własnym zakresie.
Każdy poziom przygotowuje dla dzieci wróżbę.

Dyskoteka andrzejkowa dla klas IV - VI odbędzie się 27.11.2014r. (czwartek) w godzinach 18:00 - 20:00. Wstęp - 1 zł.

SUKCESY NASZYCH SZACHISTÓW W PRZELEWICACH
Sukces odnieśli nasi szachiści w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym w Przelewicach (Gimnazjum w Przelewicach; 15.11.2014r.). Po raz pierwszy Bartek Kowalik i Mateusz Kowalski wyprzedzili utalentowanego Grzegorza Berlińskiego (Lasker Barlinek) i zajęli kolejno pierwsze i drugie miejsca. Doskonałe czwarte miejsce zdobyła Jagoda Żukowska i czwarte nasz absolwent Michał Żukowski. Po cztery punkty zdobyli: Łukasz Kowalski, Marcel Kośkiewicz i Juliusz Krzyżaniak. 3 i pół punktu zdobył Nikodem Banasiak.

DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM!!!
Już drugi rok współpracujemy z fundacją „Dziewczynka z zapałkami” by pomagać potrzebującym dzieciom. Za pracę na rzecz fundacji podziękowania i dyplomy otrzymali uczniowie: z klasy V a – S. Krzeczkowska, S. Letkomiller, K. Matyjaszczyk, C. Mazurkiewicz, T. Nowaczek, S. Paszkiewicz, K. Ratajczak, Sz. Suchalet, M. Szymanek, J. Zagozda, J. Żukowska;
z klasy V b – N. Bielińska, K. Warszawiak;
z klasy VI a – Z. Jaskulska, Z. Koc, S. Szczepanik, P. Warszawiak, P. Warszawiak.

Koordynator: Krystyna Czerniawska

KONKURS BOBRA ZOSTANIE POWTÓRZONY
"...Awaria została spowodowana przez celowe działania w czasie trwania konkursu, które spowodowały zakłócenia przepływu informacji pomiędzy serwerami odpowiedzialnymi za autoryzację użytkowników, a serwerem z oprogramowaniem konkursowym.
Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz klas IV-VI zostanie powtórzony - mamy nadzieję, że nastąpi to w najbliższych 2-3 tygodniach. O dokładnych terminach poinformujemy Państwa na stronie Konkursu i via e-mail..."

[skrót]

DOSKONAŁA GRA BARTKA W PILE
Nasz mistrz, Bartosz Kowalik (IV C) w gronie dorosłych swoich kolegów z klubu Skoczek, wywalczył drugie miejsce w kategorii junior w TURNIEJU Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR STAROSTY PILSKIEGO (Piła; 11.11.2014r.). Wystąpiło tam 40 szachistów m.in. z Piły, Złotowa, Trzcianki, Gostynina, Szamotuł itd.
Bartek kolejny już raz wygrał nagrodę pieniężną, bon do Media-Expert. Zobacz szczegóły na www.skoczek.y0.pl oraz na www.chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_5427/results.html?l=pl&tb=10
Brawo Bartek!

Bartek drugi z lewej

SUKCESY TRÓJKI NA SZACHACH POWIATOWYCH
Doskonale zaprezentowali się nasi uczniowie na Mistrzostwach Powiatu Choszczeńskiego w Szachach (CHDK; 8.11.2014r.).
Bohaterem zawodów był Bartosz Kowalik, który zajął III miejsce w kategorii OPEN, drugie w kat. junior i I miejsce w kat. Szkół Podstawowych. Mateusz Kowalski zajął III miejsce w kat. Szkół Podstawowych. Jagoda Żukowska zajęła III miejsce OPEN i I w kat. Szkół Podstawowych. Na 32 zawodników aż 17 było z naszej szkoły. Wystąpili zawodnicy z Recza, Bierzwnika, Lubiany i Choszczna.

SPOTKANIA Z RODZICAMI

INFORMACJE SZKOLNE

Spotkania z rodzicami odbędą się w następujących terminach:

wtorek 18 listopada - klasy: IA, IB, IIA, IIB, IID, IIIC, IVB, IVC, VA, VB

środa 19 listopada - klasy: IC, ID, IE. IIC, IIIA, IIIB, IVA, VIA, VIB, VIC