DANE SZKO艁Y
Historia szko艂y
Patron szkoly
Przedmiotowy System Oceniania
"Klucz do kompetencji..." 5.10.2017r.
Godziny pracy pedagoga szkolnego 2016/17

Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS

Zakup komputer體 do pracowni i czytelni sfinansowano ze 秗odk體 Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo砮cznego
  Akcje

Szko砤 bez przemocy

Trzymaj form

Jem kolorowo.

Zachowaj trze紈o舵 umys硊.

Wolno舵 oddechy.

Innowacyjne wsparcie szk蟪.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapa砶ami
  Witamy                                                                                                        20. Kwiecie 2018 02:58:47

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szko硑 Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do 秎edzenia bie勘cych wydarze

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

ADOPCJA UCZNIA Z AFRYKI
W pi臋tek 6 kwietnia odby艂a si臋 w naszej szkole prezentacja na temat "Adopcja ucznia z Afryki" przygotowana przez katechetk臋 Beat臋 Hedzielsk膮. Przedstawi艂a ona naszym uczniom warunki 偶ycia i trudn膮 sytuacj臋 dzieci mieszkaj膮cych w Kenii. Nasza szko艂a ju偶 w marcu podj臋艂a si臋 takiej adopcji na odleg艂o艣膰 a podopieczn膮 jest Naimalu Lemooli ur. w 2005 roku. w Kipsing (Kenia). Dzi臋ki naszemu wsparciu modlitewnemu a tak偶e finansowemu (400 z艂) Naimalu mo偶e si臋 uczy膰 w szkole z internatem, spo偶ywa膰 posi艂ki i by膰 pod sta艂膮 opiek膮 si贸str zakonnych.

Opracowanie: p. Beata Guzowska - katechetka

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ PINGPONGA DO BARLINKA

Zapraszam wszystkich ch臋tnych do udzia艂u w Turnieju Tenisa Sto艂owego w Barlinku. Udzia艂 we w艂asnym zakresie, poniewa偶 ja - G.Winiarski - mam w tym czasie turniej szachowy w CHDK.

Opiekun k贸艂ek /-/ Grzegorz Winiarski

TU呕 ZA PODIUM W WOJEW脫DZKIM "TYMBARKU"
Najm艂odsi uczniowie naszej szko艂y w pi膮tek 13 kwietnia r贸wnie偶 wzi臋li udzia艂 w Wojew贸dzkim Finale Tymbarku w kategorii ch艂opc贸w U8.
Ch艂opcy z pierwszej klasy spisali si臋 fantastycznie zdobywaj膮c 4 miejsce...
Sk艂ad: Tymon P贸艂torak, Kacper Raczewski, Maciej Suszek, Alex Janicki, Oliwier Rychlik - Junak, Szymon Budzy艅ski, Igor Jod艂owski.
Niedosyt oczywi艣cie pozostaje ale ogl膮daj膮c naszych ch艂opc贸w podczas turnieju mo偶emy by膰 z nich dumni!

Gratulacje dla dru偶yny i ich trenera pana Adama Le艣niaka (dopisa艂 admin; G. Winiarski)

Opracowanie: p. Adam Le艣niak

VIII MIEJSCE NASZYCH BIEGACZY
Nasi ch艂opcy zaj臋li dru偶ynowo dobre 8 miejsce na 21 zespo艂贸w w Wojew贸dzkich Igrzyskach Dzieci w Dru偶ynowych Biegach Prze艂ajowych (Gryfino; 17.04.2018r.). Zdobyli艣my 10 punkt贸w do klasyfikacji sportowej szk贸艂.
Indywidualnie najlepiej spisa艂 si臋 Leonard Har臋藕lak, kt贸ry by艂 10 w stawce ponad 80 zawodnik贸w.
Sk艂ad: Filip Kli艣, Jeremi Szewczyk, Jakub Bielecki, Julek Wi臋sko, Leonard Har臋藕lak, Filip Kwiecie艅, Piotr Gibert, Andrzej Joksch, Micha艂 Milewski, Julian Pokorniecki.

Opracowanie: p. Adam Le艣niak

艁UKASZ TRZECI W DEBLU MI臉DZYWOJEW脫DZKIM
W dniu 15.04.2018r. w Poznaniu odby艂y si臋 Mi臋dzywojew贸dzkie Mistrzostwa M艂odzik贸w i M艂odziczek (rocznik 2005 i m艂odsi) w Tenisie Sto艂owym na rok 2018. W mistrzostwach wystartowa艂 ucze艅 naszej szko艂y 艁ukasz Kowalski (kl. VI A). Po wielu zaci臋tych meczach 艁ukasz w parze z Konradem Pyr膮 (Visonex LUKS TOP Wierzbi臋cin) w grze podw贸jnej zdobyli 3 miejsce. Udzia艂 w tych presti偶owych zawodach zapewni艂y 艁ukaszowi bardzo dobre wyniki na Mistrzostwach Wojew贸dztwa. Turniej sta艂 na bardzo wysokim poziomie a wystartowali m.in. wielokrotni medali艣ci Mistrzostw Polski.

Gratulujemy 艁ukaszowi i 偶yczymy dalszych sukces贸w sukcesu!

Od lewej:
Konrad Pyra