Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016

Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        04. Grudzień 2016 02:49:32

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

OLA I HANIA WYRÓŻNIONE W KONKURSIE PIEŚNI RELIGIJNEJ

Aleksandra Dziedzic i Hania Matuszczak zostały wyróżnione na XXII Festiwalu Pieśni Religijnej 2016, w kategorii duety.
Konkurs odbył się 26 listopada 2016r., w sali widowisk Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Pełczycach.
Dziećmi opiekowała się nasza pani katechetka Beata Guzowska, która też przygotowywała je do konkursu.

na zdjęciu
od lewej Hania i Ola

Administrator /-/ Grzegorz Winiarski

LITERACKIE WRÓŻBY ANDRZEJKOWE
W poniedziałek 28 listopada 2016roku w holu naszej szkoły zorganizowano po raz siódmy Literackie wróżby andrzejkowe. Tego dnia każdy mógł wylosować dla siebie wróżbę (sentencję sławnych ludzi) i spróbować wyśmienitych wypieków naszych rodziców.
Podczas przerw szkolne wróżki przepowiadały przyszłość chętnym kolegom i koleżankom. Wróżby cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, wywołały wiele śmiechu i radości. Doskonale w rolę wróżek wcieliły się uczennice z klasy IV a: Nikola Suszek, Martyna Rosłon, Nikola Błaszczyk, Hanna Paluszek i Paulina Świątek – Brzezińska [Skrót]...

Opracowała: p. Agnieszka Szewczyk

"ZACZAROWANA BIBLIOTEKA"
W październiku, codziennie na długiej przerwie, uczniowie z klas starszych czytali dzieciom książki przez nie lubiane.
Akcja „Zaczarowana biblioteka, czyli czytamy dzieciom” cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
Dobrymi lektorami okazali się: Michał Jaskulski, Ada Kłos, Iga Czerniawska, Nikola Suszek, Hanna Paluszek, Martyna Rosłon, Zuzanna Boruk, Michał Czyżak i Magdalena Groblica.
Głównymi celami spotkań była promocja książki i biblioteki szkolnej jako miejsca przyjaznego uczniom.

lektorki,
od lewejIga i Ada

Opracowanie: p. Elżbieta Klepczarek

MEDALOWE OSIĄGNIĘCIA NIKOLI W PŁYWANIU

Pisaliśmy wielokrotnie na łamach naszej Strony Internetowej o osiągnięciach naszych uczniów w zawodach w pływaniu, na szczeblach także wojewódzkich. Z satysfakcja informujemy o osiągnięciach naszej czwartoklasistki, Nikoli Błaszczyk.
Nikola reprezentująca UKS "Foka" Choszczno zdobyła III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Sprint Cup Kołobrzeg (15.10.2016r.) i IV miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "W Promieniach Październikowego Słońca" (Zielona Góra 23.10.2016r.).

Gratulujemy Nikoli!

administrator /-/ Grzegorz Winiarski

WARSZTATY Z ROBOTYKI

SPOTKANIE W ŚWIETLICY Z PANEM T. KRAWCEM
25 listopada gościliśmy w świetlicy dziennikarza p. Tadeusza Krawca. Spotkanie rozpoczęło się od pytań do naszego gościa. Dzieci z zainteresowaniem pytały o pracę zawodową i kulisy dziennikarstwa, dużym powodzeniem cieszyły się również pytania dotyczące życia osobistego i zainteresowań p. Tadeusza. Potem nastąpiła zamiana ról i to p. Krawiec pytał dzieci o zajęcia odbywające się w ramach programu MegaMisja. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Dodatkowo na zajęcia przyjechały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Korytowie, które również realizują MegaMisję. Szkoda, że spotkanie było tak krótkie!

Opracowanie: p. Justyna Jurkiewicz

LITERACKIE WRÓŻBY ANDRZEJKOWE