Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016
Panel adm.

Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        01. Sierpień 2015 07:42:55

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

JULIA TRZECIA W TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W BIERZWNIKU

Z satysfakcją informujemy, że nasza uczennica Julia Izotow, od września już trzecioklasistka, reprezentująca naszą szkołę, zdobyła trzecie miejsce w V Nocnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik (hala sportowa ZS Szkół, 17 lipca 2015). Tradycyjnie, nasz absolwent, Michał Iwanyk (ATS Stargard Szczeciński), od września już licealista, zdobył I miejsce w kategorii szkoły średnie.
Więcej szczegółów z imprezy na stronie www.bierzwnik.pl/

Na zdjęciu (collage):
z prawej Julia
z lewej Michał

ZAPRASZAMY NA SZACHOWY PUCHAR LATA
Zapraszamy wszystkich szachistów naszej szkoły na cykl siedmiu turniejów w ramach "Pucharu Lata 2015".
Zawody odbywają się w każdy piątek o 16:30 w CHDK. Szczegóły na www.skoczek.y0.pl
Po zakończeniu cyklu, we wrześniu, zamieścimy podsumowanie Pucharu Lata.
W pierwszym turnieju z powodzeniem wystąpiło trzech naszych uczniów. Bartek Kowalik zajął rewelacyjne 3 miejsce (III kat. 4,5 punktu), po wygranej z Oskarem Rosłonem, z p. Józefem Stecykiem (I kat. Stargard Szczeciński) oraz z kolegą klubowym Jakubem Andrzejewskim. Wysokie piąte miejsce zajął Kamil Kalita (IV kat. 4 punkty), 9 miejsce Maciej Dziechciarewicz (IV kat. 3 punkty). Kamil i Maciej walczą o wejście do składu reprezentacji szkoły i przygotowują się już do Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży szachów drużynowych, które odbędą się w grudniu bieżącego roku.

BARTEK PIERWSZY W KATEGORII DO LAT 12
Pierwsze miejsce w kategorii do lat 12, trzecie w kat. do lat 18 i 11 w kategorii OPEN zajął Bartosz Kowalik w Turnieju Szachowym o kategorie „Na Leśnej Polanie” – Memoriał Romana Szymoniaka (Bierzwnik, 16-19 lipca 2015r). Bartek zdobył 5 punktów w dziewięciu rundach i ranking 1760. Kolejny raz bliski był zdobycia II kategorii czyli uzyskania rankingu 1800 (wierzymy, że to wkrótce nastąpi). Nasz utalentowany szachista, od września uczeń już klasy VC, jest także wspierany przez członka zarządu UKSz, p. Sebastiana Matula (kategoria II+), który w turnieju zajął wysokie IV miejsce. Startowało w grupie A 22 szachistów o rankingu 1600 i wyżej, aż 13 miało ranking 1800 i więcej.

Bartek z dyplomem
i medalami

ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI

"Hej wakacje, wakacje..."

DZIAŁALNOŚĆ SZKÓŁKI SZACHOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2014-2015
Bezsprzecznie najlepszym szachistą naszej szkoły, czołowym zawodnikiem UKSz SKoczek, jest Bartosz Kowalik (kilkanaście dni temu udowodnił, że jest wśród najlepszych naszego województwa, odniósł wielki sukces zajmując III miejsce w kategorii do lat 12 - Łazy; 27.06.2015r.). Tuż za nim doskonałym szachistą jest Mateusz Kowalski.
Mistrzostw Szkoły nie robiliśmy z uwagi na liczne turnieje pozaszkolne. W roku szkolnym wzięliśmy udział jako szkółka aż w (około) 20 zawodach (!). Na zajęcia uczęszczało przeszło 40 szachistów pięć razy w tygodniu. Na wyróżnienie zasługują: Joasia Szymczak, Jagoda Żukowska, Juliusz Krzyżaniak, Marcel Kośkiewicz, Kamil Kalita, Maciej Dziechciarewicz, Kuba Drobisz, Łukasz Banach, Łukasz Kowalski.

III miejsce Bartka
na Szachowej Olimpiadzie
Wojewódzkiej w Łazach

DZIAŁALNOŚĆ KOŁA TENISA STOŁOWEGO wW 2014-2015
W ramach zajęć tenisa stołowego w roku szkolnym 2014/2015 przygotowywaliśmy się m.in. do Mistrzostw Powiatu w Pełczycach, Mistrzostw Bierzwnika i Mistrzostw Choszczna . Bezkonkurencyjnym naszym zawodnikiem był Mateusz Kowalski (III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu). I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu do lat 10 zajął Łukasz Kowalski. Najlepsze dziewczęta naszej szkoły, które zajęły III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu to: Wiktoria Saje, Joasia Szymczak i Kasia Warszawiak. Na zajęcia uczęszczało około 40 uczniów i 30 okazjonalnie. Od marca do maja rozgrywaliśmy mistrzostwa szkoły a najlepsi otrzymali dyplomy wręczone podczas festyny rodzinnego (30 maja).

Na zdjęciu:
najlepszy tenisista
i doskonały szachista
Mateusz Kowalski

KONKURS - "MOJE BEZPIECZNE WAKACJE"
W tym roku zaproponowano konkurs Moje Bezpieczne Wakacje 2015 - (Nie)znane atrakcje mojego regionu - promuje bezpieczeństwo poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Zwiedzanie często niedocenianych regionalnych atrakcji turystycznych to alternatywa wobec nudy, która może się przytrafić także w wakacje. Szczegóły na bezpiecznewakacje.pl. [Skrót}...

Pedagog szkolny; Krystyna Czerniawska

Strona 1 z 226 1 2 3 4 > >>