Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016
Panel adm.

Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        26. Maj 2015 07:22:19

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

ZAPRASZAMY NA FESTYN RODZINNY!

MATEUSZ BEZKONKURENCYJNY W PRZELEWICACH
Nie miał sobie równych Mateusz Kowalski (Skoczek-"Trójka"), który z kompletem 9 punktów wygrał II Międzyszkolny Turniej Szachowy w Przelewicach (23.05.2015r.).
Drugie miejsce zajął Marcel Kośkiewicz (7 punktów) i trzecie Kamil Kalita (6 pkt). Dobrze zagrali także pozostali nasi szachiści: Juliusz Krzyżaniak, Marcel Banach, Kuba Drobisz, Nikodem Banasiak, Łukasz Banach, Paweł Warszawiak i Szymon Tomczyk. Piotrek Tomczyk (rocznik 2008) dostał nagrodę dla najmłodszego zawodnika.

Od lewej:
Kamil, Marcel i Mateusz

IGA I BARTEK W GRONIE NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW CHOSZCZNA
Z satysfakcją informujemy o ogromnym wyróżnieniu naszych uczniów za ich wyniki sportowe!

Bartosz Kowalik (kl. IV C - UKSz Skoczek Ch-no, koło szachowe "Trójki") oraz Iga Czerniawska (kl. IV A; klub pływacki UKS Foka Ch-no) zostali wyróżnieni stypendiami finansowymi za wybitne osiągnięcia sportowe, za okres roku, zaliczeni do grupy najlepszych sportowców Choszczna sławiących dobre imię naszego miasta (pisaliśmy o ich sukcesach w miarę możliwości na bieżąco).

Bartek i Iga

DZIEŃ DZIECKA NA ORLIKU

VI TURNIEJ HISTORYCZNY W SZCZECINIE
23 kwietnia 2015 roku dwie drużyny z naszej szkoły wzięły udział w VI Turnieju Historycznym - "Szare Szeregi", którego organizatorem było Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Szczecinie.
Turniej podzielony był na rundy a po każdej część drużyn odpadała. Z zadaniami zmierzyli się Wiktoria Michalik, Kacper Matyjaszczyk, Jakub Muszyński, Szymon Suchalet, Michał Szymanek, Michał Włoczka i Igor Wojarski. Do trzeciej rundy zakwalifikowała się drużyna „Zawiszaków”, a do czwartej „Wizytatorów”, którzy ostatecznie zajęli 7 miejsce w Turnieju, przegrywając Finał zaledwie o 2 punkty [skrót]...

Od lewej z przodu:
Michał, Szymon, Kacper i Michał
z tyłu: Kuba, Wiktoria, Igor i p. Włudarski

ATRAKCJE NA STADIONIE MIEJSKIM

ZOSTAŁY JESZCZE CZTERY TURNIEJE SZACHOWE
Przed nami jeszcze cztery turnieje szachowe i czekają nas wakacje.
W najbliższą sobotę (23.05.15r.) jedziemy na kolejny turniej do Przelewic; 5 czerwca turniej z okazji Dnia Dziecka (grupa A o kategorię oraz grupa B). 13 czerwca drugi turniej w Barlinku.
Najważniejszy turniej, dzień po zakończeniu roku szkolnego, to XVI Szachowa Olimpiada Młodzieży w Łazach 27 czerwca. Tu zagrają najlepsi szachiści szkoły i UKSz Skoczek. Chętni zgłaszają się niezwłocznie do mnie (G. Winiarski). Wkrótce więcej szczegółów zamieścimy na Stronie Internetowej i na tablicy ogłoszeń - hol na I piętrze.

Strona 1 z 219 1 2 3 4 > >>
www.choszczno.biz - Przerwa na kawę