Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016

Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        25. Lipiec 2016 11:55:39

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

WAKACJE!

Życzymy

wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji,

miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień

oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

BARTEK WEŹMIE UDZIAŁ W SZACHOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW
Nasz najlepszy szachista, Bartosz Kowalik (od września uczeń klasy VI C) jedzie na Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych.
Wystąpi w Koszalinie (w barwach swojego klubu UKSz Skoczek Choszczno) w dniach od 4 do 7 sierpnia 2016roku.
Trzymajmy za niego kciuki!

ŁUKASZ I JULIA WYGRYWAJĄ, GRZESIU TRZECI
Z satysfakcją informujemy o doskonałych występach naszych zawodników w VI Turnieju Tenisa Stołowego Nocą – Bierzwnik; 15.07.2016r. Złoty medal w kategorii rocznik 2005 i młodszy wywalczyli: nasz niezawodny mistrz szkoły Łukasz Kowalski (rocznik 2006) i najlepsza zawodniczka klas młodszych Julia Izotow. Grzesiu Basisty zajął wysokie trzecie miejsce. Trzecie miejsca zajęli również nasi absolwenci: w kategorii rocznik 2004-2001 Mateusz Kowalski (I klasa Gimnazjum) oraz w kategorii do lat 40-tu Michał Iwanyk (I klasa LO Ch-no). Zdjęcia wykonała i przesłała pani Irena Kowalska - dziękujemy.
Gratulujemy!

Od lewej (collage):
Mateusz, i Julia
od prawej: Grzesiu i Łukasz

Opiekun szkółki tenisa stołowego /-/ Grzegorz Winiarski

SUKCESY BARTKA W BIERZWNIKU
W silnej obsadzie rozegrany został 9 rundowy VIII Memoriał Romana Szymoniaka w szachach klasycznych, na którym Bartosz Kowalik zajął 8 miejsce (5 pkt.) i pierwsze do lat 12-tu na 24 biorących udział. Dojeżdżał na Leśną Polanę z panem Czesławem Szyjką przez trzy dni od 14 do 16 lipca. Rewelacyjnie zagrał 17 lipca w Bierzwniku w XVII Festiwalu Szachowym - Blitz na Wzgórzu Klasztornym. Bartek zajął IV miejsce na 21 zawodników i pierwsze do lat 18-tu. W nagrodę otrzymał pucharek, dyplom i upominki.

Bartek
drugi od lewej

Opiekun szkółki szachowej /-/ Grzegorz Winiarski

KOŁO TENISA STOŁOWEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
W minionym roku zajęcia z tenisa stołowego prowadzone były we wtorki (2 godziny) i w piątki (1 godzina).
Uczęszczało od 30 do 55 uczniów. Od lutego do maja przeprowadzono Mistrzostwa Szkoły w poszczególnych klasach. Braliśmy udział w turniejach w Bierzwniku (grudzień 2015), Pełczycach (grudzień 2015), w Choszcznie (Ferie 2016) i Mistrzostwa Choszczna (kwiecień 2016) w Zieleniewie (kwiecień 2016). Sprawozdania z zawodów zamieszczano na bieżąco na naszej Stronie Internetowej

Opiekun szkółki tenisa stołowego "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

KOŁO SZACHOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
Zajęcia w minionym roku szkolnym prowadzono we wtorek, środę i czwartek, razem 6 godzin. Uczęszczało na zajęcia od 25 do 45 szachistów, część z nich sporadycznie. Braliśmy udział w turniejach w Przelewicach, Barlinku, Bierzwniku, Reczu, w Wojewódzkich Olimpiadach Młodzieży w Gryfinie i Łazach, w turniejach Międzynarodowych w Gross Schonebeck oraz w licznych turniejach organizowanych przez klub UKSz Skoczek w Choszczeńskim Domu Kultury. Na bieżąco turnieje były relacjonowane na naszej Stronie Internetowej.
Cześć naszych uczniów należy równocześnie do UKSz Skoczek Choszczno.

Opiekun szkółki szachowej "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

BARTEK NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM Z CHOSZCZNA; POCHAWAŁY DLA DOMINIKA
Aż jedenastu zawodników z wyższymi rankingami od siebie wyprzedził nasz Bartosz Kowalik (reprezentował Skoczek Choszczno) w IV Międzynarodowym Turnieju o Puchar Lata w szachach klasycznych. Zajął wysokie 11 miejsce na 38 zawodników (3 punkty na 5). Dostał nagrodę dla najlepszego zawodnika Choszczna i najlepszego szachisty z kat. III. Doskonale spisał się nasz drugi uczeń, Dominik Drożdżyński (UKSz Skoczek), który zdobył dwa punkty wygrywając z Kersten Feliksem i Heinze Sofie (Gross Schonebeck) i uzyskał II kategorię.
Brawo chłopcy!

Od lewej (collage):