Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016
Panel adm.

Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        03. Wrzesień 2015 06:26:55

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

PROJEKT TERMINÓW ZAJĘĆ SZACHOWYCH I TENISA STOŁOWEGO

Ustaliłem wstępny projekt terminów zajęć koła szachowego i koła tenisa stołowego(od 8 września), który zamieszczony jest w załączniku.

Zastrzegam sobie prawo zmian.

Opiekun kół /-/ Grzegorz Winiarski

"ŻEGNAJ LATO NA ROK..."
Uroczystości związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego odbyły się 1 września a przybyli na nie przedstawiciele władz lokalnych, m.in burmistrz Choszczna p. Robert Adamczyk, ksiądz kanonik Grzegorz Suchomski, zaproszeni goście i rodzice. Pani dyr. Ewa Klińska szczególnie serdecznie powitała pierwszoklasistów, w tym sześciolatków. Klasy piąte, przygotowywane przez panie: Annę Ostraszewską - Malec, Helenę Borkowską, Agnieszkę Klińską i Monikę Chełstowską, przedstawiły program słowno - muzyczny, natomiast pierwszaki wzięły udział w uroczystym "pasowaniu na pierwszoklasistę".

Życzymy wszystkim uczniom dobrych wyników w nauce, realizowania się na polu sportowym i kulturalnym, i w ogóle, by czuli się w naszej szkole wyśmienicie.

INFORMACJE SZKOLNE

Przypominamy, że klasy IV, VI nie uczestniczą w apelu - udają się o godzinie 9.00 bezpośrednio na spotkania z wychowawcami.

klasa - sala
IVA - JĘZYK POLSKI
IVB - MATEMATYKA
IVC - ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
VIA - JĘZYK ANGIELSKI
VIB - PRZYRODA

Miejsce spotkań pozostałych klas z wychowawcami będzie podane tuż po zakończeniu apelu.

WYPRAWKA SZKOLNA 2015/16

Zgodnie z rozporządzeniem w roku szkolnym 2015/2016 program "Wyprawka szkolna" ma objąć:
uczniów III klasy szkoły podstawowej, uczniów klas III, V, VI posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Treści dotyczące wyprawki szkolnej zamieszczone są po lewej stronie w NAWIGACJI.

Pedagog Szkolny; Krystyna Czerniawska

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września (wtorek) o godzinie 9.00 na placu apelowym.
W apelu biorą udział klasy I, II, III, V.
Klasy IV, VI nie uczestniczą w apelu - udają się o godzinie 9.00 bezpośrednio na spotkania z wychowawcami.

Przywozy:
Stawin - 8.30
Koplin - 8.35
Smoleń - 8.30
Oraczewice - 8.30
Odwozy:
Stawin, Koplin - 11.00
Smoleń - 11.00
Oraczewice - 11.0

PATRYK I KAROLINA - WSPÓŁTWÓRCY SUKCESU CHOSZCZEŃSKICH KAJAK POLISTÓW
Drużyna Patryka Wlazłowskiego - juniorzy dywizji I, oraz Karoliny Wlazłowskiej - dziewczęta dywizji II zajęli I miejsca w finałowej edycji Pucharu Polski w KAJAK POLO (MOSW Choszczno; 18-19 lipca 2015r.).
Rodzeństwo, to absolwenci naszej szkoły, trenują od siedmiu lat dzięki ogromnemu zaangażowaniu ich rodziców, szczególnie ojca, Emila Wlzałowskiego. Uczestniczą we wszystkich wydarzeniach sekcji, czyli w meczach na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. W sekcji kajak polo zaangażowani są ich młodsi koledzy (również nasi absolwenci): Dawid Klimek i Bartek Diakowski.

Na zdjęciu (fot. Ł. Młynarczyk)
pierwszy od lewej Patryk

MICHAŁ WYGRYWA ROWEROWĄ "PĘTLĘ DRAWSKĄ" 2015
Z satysfakcją informujemy, że nasz absolwent, od września uczeń szkoły średniej, Michał Dorawa zajął pierwsze miejsce w swojej klasie w X "Pętli Drawskiej" 2015 (20 czerwca 2015r.).
Doskonałą technikę jazdy Michała można było już zauważyć w latach minionych, kiedy to z sukcesami występował w reprezentacji naszej szkoły i Publicznego Gimnazjum w Choszcznie w konkursach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wielokrotnie stawał na podium zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.
Obecnie Michał jest uczestnikiem licznych rajdów rowerowych.

Michał
podczas dekoracji