Patron szkoly
Panel adm.
  Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                                            31. Lipiec 2014 21:34:48

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

WAKACJE

"Hej wakacje, wakacje..."

NAJLEPSI SZACHIŚCI "TRÓJKI"
Bezsprzecznie najlepszym szachistą szkoły minionego roku był Bartek Kowalik przed Mateuszem Kowalskim. Poziom gry Bartka i Mateusza był przez pozostałych szachistów niedościgniony, choć blisko był trzeci szachista szkoły - Michał Żukowski.
Najlepszą zawodniczką była Weronika Sosnowska przed Jagodą Żukowską.
Bartek, Mateusz, Michał i Weronika to była reprezentacja szkoły na zawodach wojewódzkich a także międzynarodowych.
Spośród szachistów klas I - III najwięcej sukcesów pozaszkolnych zanotowali: Łukasz Kowalski, Joasia Szymczak, Juliusz Krzyżaniak, Kamil Kalita, Łukasz Banach, Irek Szuba i Grzegorz Basisty.

NAJLEPSI TENISIŚCI STOŁOWI "TRÓJKI"

Najlepszymi tenisistami stołowymi "Trójki" w minionym roku szkolnym zostali: Mateusz Kowalski i Sandra Jarmuła.

Do czołówki należeli również: Dawid Klimek, Natan Wyroślak i Wiktoria Saje, oraz Kasia Warszawiak i Nikola Bielińska.
W grupie młodszej, klas I - III najlepszi to: Patryk Wels i Joasia Szymczak. W ścisłej czołówce znaleźli się: Maciej i Michał Teodorukowie, Łukasz Kowalski, Nadia Malinowska i Grzegorz Basisty . Szczegóły w załączniku...

FOTOREPORTAŻ WIKTORA Z WYCIECZKI DO TORUNIA
Czerwcową wycieczkę do Torunia klas piątych i szóstych starannie przygotowały panie: Halina Majchrowska i Helena Borkowska, wspomagane przez p. Marlenę Kotarską. Widać na podstawie fotoreportażu, że czas dzieci miały wypełniony co do minuty, a w Toruniu jest co zwiedzać. Był też, oczywiście, czas na relaks (np. przy fontannie).
Cztery albumy atrakcyjnych zdjęć wykonanych przez niezawodnego Wiktora Kowalskiego są dostępne do wglądu w naszej galerii. Dziękuję (admin-grwiniarski) naszemu tegorocznemu absolwentowi, Wiktorowi, za przeszło dwuletnią współpracę z naszą stroną internetową. Jest on autorem zdjęć z wielu wycieczek krajoznawczo-przyrodniczych ostatnich lat.

DZIĘKUJEMY WERONCE I MICHAŁOWI

CHOSZCZEŃSKA SOBÓTKA Z UDZIAŁEM "TRÓJKI"
Dnia 21 czerwca 2014 r. na plaży miejskiej podczas obchodów Choszczeńskiej Sobótki uczniowie „TRÓJKI” mieli okazję śpiewać dla mieszkańców Choszczna.
W programie artystycznym wzięły udział dzieci oraz młodzież wielu placówek kulturalno – oświatowych. To doskonała okazja na promocję młodych talentów naszej społeczności lokalnej. „TRÓJKĘ” reprezentowali:
- tercet wokalny z klasy III A w składzie: Franciszek Błaszczyk, Marcel Desecki i Kamil Kunowski
- zespół dziecięcy z klasy II A w składzie: Nataly Aarts, Aleksandra Dziedzic, Nikola Pindor, Marysia Tasak, Agata Remont i Paulina Ulikowska. [skrót]

Opracowała: Ewa Milkiewicz

"SKĄD JEST TEN MAŁY?"
Doskonale zagrał Bartek Kowalik w turnieju szachowym o Puchar Burmistrza Dobrzan (29.06.2014r.).
Z 4,5 punktami zdobył pierwsze miejsce do lat dwunastu i 11 w klasyfikacji ogólnej. Wygrywał lub remisował partie z zawodnikami utytułowanymi o wysokich rankingach. Uzyskał remis (mógł wygrać) z utytułowanym p. Sebastianem Matulem z Myśliborza.
W kuluarach dorośli, zachwyceni grą Bartka, pytali: "skąd jest ten mały?"
Szczegóły z turnieju napisał p. Krzysztof Dłużyński na www.skoczek.y0.pl

Na zdjęciu Bartek trzeci z lewej

Strona 1 z 188 1 2 3 4 > >>
www.choszczno.biz - Przerwa na kawę