Patron szkoly
Panel adm.
  Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                                            30. Sierpień 2014 08:10:09

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się o godz. 9.00
na placu apelowym.

DOWOZY W DNIU 1 WRZEŚNIA 2014R.

Wyjazd z miejscowości Smoleń – 8.30
Wyjazd z miejscowości Stawin – 8.30
Wyjazd z miejscowości Koplin – 8.35

Odwóz po rozpoczęciu roku szkolnego – 11.00

WYPRAWKA SZKOLNA NA ROK 2014/2015

Zasady przyznawania wyprawek szkolnych dla uczniów na rok 2014/2015 zamieszczone są już na naszej stronie w NAWIGACJI.
Wnioski o przyznanie dofinansowania do zakupu podręczników można składać u pedagoga szkolnego w nieprzekraczalnym terminie do 10 września 2014 r.

pedagog szkolny: Krystyna Czerniawska

BRAWA DLA NASZYCH MISTRZÓW "KRÓLEWSKIEJ GRY"
Po sukcesach na Wojewódzkiej Olimpiadzie Szachowej w Łazach (kolo Koszalina), gdzie Bartosz Kowalik zajął trzecie miejsce a Mateusz Kowalski miejsce czwarte (miał tyle samo punktów co zawodnik drugi), nasi mistrzowie zdobyli pierwsze miejsca w prestiżowym Turnieju Szachowym na "Leśnej Polanie" koło Bierzwnika (24-27 lipca 2014r).
Najbardziej cieszy nas, że Mateusz zdobył III kategorię szachową, a było do przewidzenia, że wkrótce ją zdobędzie, natomiast Bartek bliski był zdobycia II kategorii. Wierzymy, że wkrótce ją zdobędzie. Brawa dla naszych mistrzów, najlepszych w kategorii szkół podstawowych w naszym regionie, czołowych zawodników UKSz Skoczek, no i naszej szkółki szachowej.
Szczegóły z turnieju na www.skoczek.y0.pl w relacji wiceprezesa Oskara Rosłona.

Od lewej Mateusz i Bartek
fot. (collage) Czesław Szyjka

WSPANIAŁE WYNIKI SPORTOWCÓW "TRÓJKI"
Współzawodnictwo szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2013/2014 dla naszej szkoły zakończyło się doskonałym trzynastym miejscem na 323 sklasyfikowane szkoły województwa zachodniopomorskiego.
Zabrakło w minionym roku szkolnym p. Andrzeja Fika i cały ciężar przygotowań lekkoatletycznych chłopców i dziewcząt spoczywał na p. Ani Zawada - Kunowskiej. Wywiązała się z tych zadań wspaniale (jej, przede wszystkim, zawdzięczamy tak wysoką trzynastą pozycję w rankingu) a nasi biegacze występowali w formułach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich zdobywając najwięcej punktów do klasyfikacji.

Punkty zdobyli także piłkarze przygotowywani przez p. Marcina Gardziela (także wspierał, w pewnym stopniu, przygotowania biegaczy) oraz tenisiści stołowi i szachiści przygotowywani przez Grzegorza Winiarskiego.

WAKACJE

"Hej wakacje, wakacje..."

NAJLEPSI SZACHIŚCI "TRÓJKI"
Bezsprzecznie najlepszym szachistą szkoły minionego roku był Bartek Kowalik przed Mateuszem Kowalskim. Poziom gry Bartka i Mateusza był przez pozostałych szachistów niedościgniony, choć blisko był trzeci szachista szkoły - Michał Żukowski.
Najlepszą zawodniczką była Weronika Sosnowska przed Jagodą Żukowską.
Bartek, Mateusz, Michał i Weronika to była reprezentacja szkoły na zawodach wojewódzkich a także międzynarodowych.
Spośród szachistów klas I - III najwięcej sukcesów pozaszkolnych zanotowali: Łukasz Kowalski, Joasia Szymczak, Juliusz Krzyżaniak, Kamil Kalita, Łukasz Banach, Irek Szuba i Grzegorz Basisty.

NAJLEPSI TENISIŚCI STOŁOWI "TRÓJKI"

Najlepszymi tenisistami stołowymi "Trójki" w minionym roku szkolnym zostali: Mateusz Kowalski i Sandra Jarmuła.

Do czołówki należeli również: Dawid Klimek, Natan Wyroślak i Wiktoria Saje, oraz Kasia Warszawiak i Nikola Bielińska.
W grupie młodszej, klas I - III najlepszi to: Patryk Wels i Joasia Szymczak. W ścisłej czołówce znaleźli się: Maciej i Michał Teodorukowie, Łukasz Kowalski, Nadia Malinowska i Grzegorz Basisty . Szczegóły w załączniku...

Strona 1 z 189 1 2 3 4 > >>
www.choszczno.biz - Przerwa na kawę