Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016

Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Trzymaj formę

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        26. Maj 2017 22:37:16

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

ZAPRASZAMY DO KOSZAR WOJSKOWYCH

II MIEJSCE W KONKURSIE O KANADZIE I AUSTRALII

NAGRODZENI W KONKURSIE PLASTYCZNYM "WOLNY OD DYMU"

19 maja 2017 roku w świetlicy Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Choszcznie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu, przeprowadzonego w ramach programu „Bieg po zdrowie”.
Miło nam poinformować, że nagrodzona została praca Nikoli Suszek, a prace Nikoli Błaszczyk i Macieja Dziechciarewicza otrzymały wyróżnienia. Wszyscy uczniowie są z klasy IV a.
Życzymy dalszych sukcesów!.

Od lewej Maciej
Nikola Błaszczyk i Nikola Suszek

Koordynatorzy programu:
Pedagog - K. Czerniawska i wychowawca kl. IV a - H. Majchrowska

POZDROWIENIA Z TRÓJMIASTA

Wycieczka klas IV B, IV C, IV D i VI C; 22-24.05.2017r.

SPOTKANIE Z PANIĄ AGNIESZKĄ PRZYBYLSKĄ
Podczas spotkania (10.05.2017r.) w Bibliotece Miejskiej pani Agnieszka Przybylska opowiadała dzieciom o perypetiach powstawania książki pt. "Jak Antoś został rycerzem Antkiem". Na prośby dzieci p. Agnieszka przeczytała fragmenty swojej książki. Wzruszająca, prawdziwa opowieść o chłopcu Antosiu została zakupiona przez wielu uczniów. Będzie ją można wypożyczyć w naszej bibliotece szkolnej.
Za interesujące i ważne spotkanie uczennica Nikola Suszek podziękowała kwiatami p. Agnieszce Przybylskiej [skrót].

Opracowanie: p. Elżbieta Klepczarek

DOSKONAŁE WYSTĘPY ŁUKASZA I GRZESIA
Doskonale zaprezentowali się na II Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Firmy Poldanor S.A. Łukasz Kowalski i Grzegorz Basisty. Po zaciętej walce z tenisistami czołówki województwa Łukasz zajął 3 miejsce a Grzesiu 4 miejsce. Chłopcy rozegrali po 10 pojedynków ulegając tylko aktualnym mistrzom województwa w kategorii młodzików (klasy 5-6) Antoniemu Rachwałowi i Szymonowi Nowemu z Gryfic. W niedzielnym turnieju w kategorii do lat 46 nasi absolwenci Michał Iwanyk i Mateusz Kowalski zajęli odpowiednio bardzo wysokie 4 i 5 miejsce.
[Skrót na podstawie relacji Mateusza Kowalskiego]

Od lewej:
Grzesiu i Łukasz

Opiekun koła tenisa stołowego "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

REWELACJA! - ZAGRAJĄ W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH - SĄ W NAJLEPSZEJ ÓSEMCE
Nasi piłkarze wygrali Mistrzostwa Mini Piłki Nożnej - etap rejonowy (Stargard; 19.05.17r.;) i jest to już kolejny sukces pana Adama Leśniaka, także w ramach IMS dający punkty do klasyfikacji sportowej szkół naszego województwa. Chłopcy z pierwszego miejsca dostali się do najlepszej ósemki i zagrają w Finałach w Szczecinie.
W załączniku (czytaj więcej) zamieszczona jest relacja pana Adama, wyniki i skład zespołu.
Gratulujemy piłkarzom i trenerowi Adamowi!

Administrator /-/ Grzegorz Winiarski

Strona 1 z 313 1 2 3 4 > >>