Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016

Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        29. Maj 2016 05:43:24

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

XXII FINAŁ KONKURSU "PRZYRODA TO MY"
XXII Finał Konkursu "Przyroda to my", hasło edycji: "Leśny zwierzyniec" był dla dzieci z naszej szkoły bardzo korzystny. Zdobyliśmy nagrody i wyróżnienia (wkrótce uzupełnimy materiał w miarę możliwości).
W kategorii klas I - III
I miejsce Hanna Walczyna kl. IE - świetlica szkolna, II miejsce Stanisław Całka kl. IIIB, III miejsce Maciej Dziechciarewicz kl. IIIA, wyróżnienie otrzymał Jakub Świtała kl. IIIA
W kategorii klas IV - VI:
III miejsce Sara Gonera (kl. VI A), wyróżnienie Sandra Pielacka kl. IVC

Zwyciężczyni konkursu
Hania

administrator /-/ Grzegorz Winiarski

TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI "DNIA DZIECKA"
Nasze dzieci zaproszone są przez Zarząd UKSz "Skoczek" na tradycyjny Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbędą się w Choszczeńskim Domu Kultury 4 czerwca (sobota) 2016r. o godzinie 10:00. Organizatorzy przychylili się do mojej prośby dotyczącej jednego błędu dlatego mam nadzieję, że wystąpią początkujący zawodnicy, m.in. Bartek Szatkowski, Grzesiu Kwiatkowski, Krzysiu Ulikowski, Oliwia Domańska czy Olek Szczesny. Regulamin zamieszczony jest w zakładce newsa.
Mnie z powodów rodzinnych na turnieju nie będzie, dlatego rodzice roztaczają pełną opiekę nad swoimi dziećmi.
Karteczki informacyjne rozdam we wtorek 31 maja

Opiekun szkółki szachowej /-/ Grzegorz Winiarski

WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM W PEŁCZYCACH
Reprezentacja naszej szkoły, w składzie: Amelia Neryng (kl. VI B), Nataly Aartz (kl. IV A) i Janek Żołnierzów (kl. V B), brała udział w Powiatowym Konkursie Ortograficznym o tytuł "Mistrza Ortografii" (ZS Pełczyce; 24.05.2016r.).
Wyróżnienia otrzymali: Janek (przygotowywany przez p. Annę Ostraszewską - Malec) i Amelia (przygotowywana przez p. Edytę Jaskulską).

Od lewej:
Nataly, Jan i Amelia.

Opracowanie: p. Anna Ostraszewska - Malec

DOSKONALE WYPADLI PIĄTOKLASIŚCI W "MATEMATYCE BEZ GRANIC"
1 marca 2016r. uczniowie klas VC i VA wraz z nauczycielkami matematyki: p. A. Fałczyńską i p. H. Borkowską wzięli udział w XXVII edycji międzynarodowego konkursu matematycznego "Mathematiques sans frontieres" - „Matematyka bez granic”, który ma charakter zawodów międzyklasowych.
W bieżącym roku szkolny w konkursie wzięło udział 275 klas z Polski.

Klasa Vc zajęła 18 miejsce w kraju, natomiast klasa VA - miejsce 28.

Gratulujemy wszystkim uczniom i opiekunom!

HISTORYCZNY AWANS DO PÓFINAŁÓW WOJEWÓDZKICH
Awans do półfinału wojewódzkiego w Mini Piłce Nożnej wywalczyli chłopcy z naszej szkoły. W regionalnych eliminacjach zajęli drugie miejsce premiowane awansem do dalszej rundy. Turniej rozpoczęli troszkę ospale przegrywając pierwszy mecz 1:0 ze SP Dobropole (zwycięzcą turnieju) ale w kolejnych meczach było już tylko lepiej. Wygrana 3:0 z SP Resko, 1:0 z SP Strączno oraz 2:0 z SP Drawsko dało awans. Awans do półfinału wojewódzkiego oznacza, że już jesteśmy w gronie 8 najlepszych szkół w województwie.

Opracowanie: p. Adam Leśniak

DZISIAJ KRATKĘ PROMUJEMY, KRATKĄ PIĄTEK ŚWIĘTUJEMY
Dziś (20 maja) wspaniale bawili się uczniowie ze swoimi nauczycielami. Kratki obowiązywały także pedagogów.
Jak widać (film z profilu naszej szkoły;Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie na Facebooku), atmosfera w naszej "Trójce" jest wyśmienita!
Imprezę zorganizowały Szkolne Samorządy Uczniowskie i pedagog, p. Krystyna Czerniawska

WYCIECZKA PIERWSZOKLASISTÓW

Klasy I A, I C i II C były na wycieczce szkolnej w Nowinach Wielkich z wizytą u dinozaurów (19.05.2016r.).
Było wiele atrakcji, gospodarze przygotowali dla naszych maluchów między innymi zajęcia plastyczne, i wszystkim uczestnikom eskapady bardzo się podobało.
Wycieczkę zorganizowały panie wychowawczynie: Anetta Bikowska, Sylwia Suchecka i Kornelia Słotwińska.

administrator /-/ Grzegorz Winiarski

Strona 1 z 263 1 2 3 4 > >>