Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016

Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        06. Maj 2016 03:44:02

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

BARTEK PIERWSZY, JULIUSZ TRZECI W RECZU
Bartek Kowalik bezkonkurencyjny, wygrywa z kompletem punktów, Juliusz Krzyżaniak trzeci w Szachowym Turnieju z okazji Konstytucji 3 Maja w Reczu (3.05.2016r.). Dobrze zagrali również: Marcel Kośkiewicz (4 pkt. szóste miejsce), Grzegorz Basisty, Dominik Drożdżyński, Jeremi Szewczyk i Oskar Potomski. Organizatorzy (sędzia główny - p. Czesław Szyjka) zapewnili dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe dla najlepszych oraz upominki dla wszystkich szesnastu szachistów.

opiekun szkółki szachowej /-/ Grzegorz Winiarski

NASI CHŁOPCY NAJLEPSI W POWIECIE!
Podopieczni Adama Laśniaka (podobnie jak w roku ubiegłym) wygrali Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej (Stadion Miejski; 4.05.2016r.). Wyprzedzili najlepsze drużyny powiatu choszczeńskiego z eliminacji jesiennych z Recza, Lubiany, Bierzwnika i SP Nr 1 Choszczno. Nasz zespół grał najlepiej i był drużyną kompletną z doskonale grającymi: ofensywnym pomocnikiem Konradem Nachurnym i z ofensywnymi obrońcami: Mariuszem Kowalskim i Gracjanem Zwolińskim.
Pojadą teraz na zawody rejonowe; trzymamy za nich kciuki!

administrator /-/ Grzegorz Winiarski

50 - LECIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3

KONSTYTUCJA 3 MAJA

Tablicę tematyczną, przypominającą o świecie Konstytucji 3 Maja, przygotował Starszy Samorząd Uczniowski pod opieką p. Anny Ostraszewskiej - Malec.

DOBRZE ZAGRAŁY NASZE DZIEWCZĘTA
Po raz pierwszy wprowadził p. Adam Leśniak dziewczęta naszej szkoły w Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej.
Zajęły drugie miejsce w grupie i piąte w klasyfikacji końcowej na jedenaście zespołów żeńskich (27.04.2016r.; boiska ZS Pełczyce).
Trener Adam Leśniak chwali cały zespół a trzy bramki Nadii Malinowskiej i dwie Zuzanny Kozłowskiej dały nam tak dobre miejsce.
Gratulujemy naszym dziewczętom!

Materiały; p. Adam Leśniak; opracowanie /-/ Grzegorz Winiarski

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM
Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym pod honorowym patronatem Starosty Choszczeńskiego i Burmistrza Choszczna.
Regulamin zamieszczony jest w załączniku a karty zgłoszeń do konkursu będzie można odebrać u mnie (Grzegorz Winiarski).

IV MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM TENISIE STOŁOWYM
Michał Iwanyk (uczeń ZS Nr 1 w Choszcznie, absolwent SP Nr 3) przyczynił się do zdobycia IV miejsca w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Tenisie Stołowym – drużynowo (26.04.2016r.; ZS Nr 1 Choszczno). Jest to ogromne osiągnięcie przede wszystkim Michała (najlepszego szesnastolatka w Choszcznie) oraz, dzięki niemu, Choszczna. Przyczynił się do wysokich miejsc w skali województwa naszych szkół (kilka lat wcześniej miejsce piąte w Wojewódzkiej Gimnazjadzie). Michał gra od lat w klubie ATS Stargard i tu wspomnę o II miejscu w Drużynowych Mistrzostwach Juniorów Województwa, w których grał w składzie ATS Stargard (Stepnica;10.04.2016r.). Więcej o naszym Michale na www.atsstargard.hekko.pl/www_15_16/reg_ats.html

Opiekun szkółki tenisa stołowego "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

Strona 1 z 257 1 2 3 4 > >>