Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016

Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        17. Styczeń 2017 14:06:27

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

WOŚP Z UDZIAŁEM "TRÓJKI"
Świetlica szkolna przygotowała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy kiermasz, na którym zbieraliśmy na ten cel pieniądze. Liczyła się każda złotówka, a trochę ich było! A na scenie zaprezentował się całkiem liczny chórek świetlicowy. Oto jego skład: Gabrysia Grejć, Lenka Cieciera, Amelka Maksymek, Wiktoria Banasiak, Ninka Gałwa, Emilka i Zuzia Tomasiak, Hania Szabat, Amelka Jurkiewicz, Agatka Szuba, Wiktoria Kaczkan, Hania Walczyna, Hania Pialik, Amelka Wróbel, Kinga i Wiktoria Zajkowskie, Wojtuś Szymanowski, Natalka Stańczyk, Roksana Duplak, Tosia Hajkowska, Zuzia Kozanecka, Amelka Kotarska, Nataszka Łagowska, Holly McClean.

Dziękujemy wszystkim występującym dzieciom!!!

Opracowanie: p. Justyna Jurkiewicz

POGODA POKRZYŻOWAŁA NAM PLANY
Tyle starań i przygotowań do Noworocznego, Międzynarodowego Turnieju Szachowego w Niemczech 7.01.2017r. i nie udało się. Warunki atmosferyczne zmusiły mnie, po konsultacjach z panem Krzysztofem Dłużyńskim i kierowcą firmy "Bireta", panem Rafałem Biretą do odwołania wyjazdu (decyzję podjąłem 6 stycznia około godziny 16:00). Serdecznie dziękuję naszej pani dyrektor Ewie Klińskiej za ogromny wkład w organizację wyjazdu a panu burmistrzowi Robertowi Adamczykowi za przydzielenie nam transportu. Dziękuję wszystkim rodzicom szachistów za pełne zrozumienie mojej decyzji.

Opiekun szkółki szachowej "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

poniżej: notka pana Krzysztofa Dłużyńskiego ze strony www.skoczek.y0.pl

NAGRODY ZA REALIZACJĘ ZADAŃ PROGRAMU MEGAMISIA
Realizując kolejne zadania w programie edukacyjnym MegaMisja, dzieci nagradzane są wspaniałymi nagrodami dla świetlicy.
Wczoraj, 12.01.2107r., otrzymaliśmy trzecią już nagrodę.
Tym razem duża paczka zawierała zestaw książek i gier dla dzieci.
Granie i czytanie sprawia dużo radości zarówno dzieciom, jak i nauczycielkom pracującym w świetlicy.

Dziękujemy organizatorom MegaMisji - Fundacji Orange.
.

Opracowanie: p. Justyna Jurkiewicz

POGADANKA ZE STRAŻAKIEM PPSP
Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie ferii zimowych, w czwartek 12 stycznia wizytę złożył pan Stanisław Rydz – mł. aspirant Powiatowej Straży Pożarnej w Choszcznie. W czasie spotkania z uczniami klas I-VI strażak przypomniał dzieciom podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu i lodzie. Przypomniał, że na lód uczniowie mogą wychodzić tylko pod opieką dorosłych. Omówił zasady zachowania się w czasie różnorodnych wypadków losowych...

administrator /-/ Grzegorz Winiarski

KONKURS BIBLIJNY
W grudniu odbył się I etap Konkursu Biblijnego z Ewangelii według św. Mateusza.
Najlepiej napisali uczniowie: z klasy IV A - Julia Berlik i Kamil Kalita; z klasy IV B - Martyna Jerzykowska, Zofia Kidula i Hanna Sanocka; z klasy IV C - Krystian Kaczkan; z kl. IV D - Natalia Stańczyk i Kinga Zajkowska; kl. V A - Wojciech Kędzierski; kl. V B - Michał Jaskulski; kl. V C - Agata Bulicz i Sebastian Sawicki; kl. VI A - Oliwia Będkowska i Hanna Rybka; kl. VI B - Dominika Guzowska; kl. VI C - Alicja Nahorska.

Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Beata Guzowska - katechetka naszej szkoły.

POZNAJEMY POSTAĆ "PSOTNIKA" W MEGAMISJI
12.01.2017r.