Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016

Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        22. Luty 2017 09:17:41

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

BARTEK WYGRYWA TURNIEJ SZACHOWY W RECZU
Bartosz Kowalik (kl. VI C) wygrywa kolejny puchar w tym roku, tym razem zajął pierwsze miejsce w Turnieju Szachowym w Reczu "Ferie 2017" (Dom Kultury; 21.02.2017r.). Wygrał 10-rundowy turniej m.in ze swoim utytułowanym kolegą klubowym Cyprianem Guzkiem z kategorią III. Doskonale zagrali Kamil Kalita - IV miejsce i Wojtek Kowalik - VI miejsce. Dobrze wypadli Szymon Tomczyk, Grzesiu Basisty i Oskar Potomski. Organizator (p. Czesław Szyjka) zapewnił słodki poczęstunek, napoje, puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszych oraz dla wszystkich słodką nagrodę i dyplomy.

ŁUKASZ WYGRYWA KOLEJNY TURNIEJ, MATEUSZ DRUGI
Nasz najlepszy tenisista stołowy powiatu i czołowy zawodnik województwa w kategorii Szkół Podstawowych, Łukasz Kowalski (kl. V A) wygrywa w Feryjnym Turnieju Tenisa Stołowego w Stargardzie (17.02.2017r.). Do swojej bogatej kolekcji dołączył kolejny cenny puchar.
Przypomnijmy, że Łukasz był finalistą Grand Prix Polski Żaków w Lidzbarku Warmińskim.
Brat Łukasza i jego bezpośredni instruktor Mateusz, uczeń II klasy Publicznego Gimnazjum w Choszcznie i nasz absolwent, zajął wysokie drugie miejsce.

Gratulujemy braciom sukcesu!

Na zdjęciu (kolaż)
od lewej Mateusz i Łukasz

Opracowanie: Grzegorz Winiarski i Mateusz Kowalski

NASI UCZNIOWIE NA OBOZIE SZKOLENIOWO_WYPOCZYNKOWYM

Nasi uczniowie na obozie zimowym w Świnoujściu od 18 do 24 lutego.
Zobacz więcej na Facebooku (Akademia Piłkarska Gavia Choszczno Sp. z o.o.)

Informacje zamieszczone za zgodą p. Michała Ostraszewskiego.

BARTEK ZDOBYWA PUCHAR; KAMIL DRUGI
Doskonale spisali się nasi uczniowie na turnieju szachowym "Ferie 2017" (CHDK; 18.02.2017r.). Bartosz Kowalik był bezkonkurencyjny i zajął pierwsze miejsce, doskonale grający Kamil Kalita miejsce drugie i Dominik Drożdżyński miejsce piąte. Miejsce jedenaste i IV kategorię zdobył Juliusz Krzyżaniak a tuż za nim był utalentowany Wojtek Kowalik (rocznik 2009). Wystąpiło 23 szachistów ze Szczecina, Gryfina, Strzelec Krajeńskich, Bierzwnika. Czterech miało kategorię III

Na zdjęciu od lewej:
Kamil i Bartek

MEDALE NA SZACHOWYM TURNIEJU W BIERZWNIKU
Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej Kamila Kality, drugie Bartka Kowalika i trzecie Juliusza Krzyżaniaka to bardzo dobre miejsca naszych uczniów w VII Powiatowym Zimowym Turnieju w Szachach Szybkich (Bierzwnik; 11.02.2017r.).Bartek i Kamil wszystkie swoje pojedynki grali na stołach najsilniejszych. Oczywiście, pochwała należy się wszystkim naszym szachistom (Szymonowi Tomczykowi, Oskarowi Potomskiemu, Bartoszowi Szatkowskiemu, Wojtkowi Kowalikowi i Krystianowi Kaczkanowi), poziom był dość wysoki a grali także młodzi szachiści z Gryfic, Strzelec Krajeńskich, Lasker Barlinka i Bierzwnika.

WALENTYNKOWY WIECZOREK POETYCKO - MUZYCZNY - FILM

BEZPIECZNE FERIE - SPOTKANIE Z POLICJĄ
Dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych w dniu 08.02 2017roku odbyły się spotkania profilaktyczno- edukacyjne przedstawicieli policji z uczniami klas I- III.
Funkcjonariusze omówili z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu, przypomniano zasady poruszania się po drodze oraz niebezpieczeństw czyhających w sieci. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu odpowiadając na pytania. Na zakończenie dzieci otrzymały odblaski oraz gry do nauki rozpoznawania znaków drogowych.

Pedagog szkolny; p. Krystyna Czerniawska

Strona 1 z 296 1 2 3 4 > >>