Patron szkoly
Panel adm.
  Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        31. Październik 2014 13:37:23

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

SKŁAD RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2014/2015:

Beata Drobisz - Wels - przewodnicząca

Wojciech Cabaj - zastępca

Aneta Sitko - Wels - skarbnik

Anna Joksch - sekretarz

Zobacz szczegóły na stronie obok, w NAWIGACJI

UCZESTNICY MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO "BÓBR"
W wyniku eliminacji ustalono listę uczniów, którzy 14 listopada o godzinie 10:00, w pracowni komputerowej, wezmą udział w IX edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr":
Szymon Sobieraj, Wiktoria Michalik, Michał Włoczka, Amelia Neryng, Michał Zienda, Stanisław Kopman, Filip Wiśniewski, Bartosz Kowalik (112 pkt w eliminacjach!), Bogusz Łagowski (84 pkt w eliminacjach), Piotr Cieciera, Dagmara Ukleja, Zuzanna Kozłowska, Zofia Markiewicz, Magdalena Groblica i Anna Kowalska

SZTAFETA CHŁOPCÓW ÓSMA W WOJEWÓDZTWIE

Bardzo dobre ósme miejsce zajęła nasza dziesięcioosobowa reprezentacja chłopców na Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych (FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, Przelewice; 22.10.2014r.)
Startowało 20 najlepszych zespołów z województwa a zważywszy, że w naszej ekipie było aż pięciu piątoklasistów, to ósme miejsce należy uznać za wynik bardzo dobry. Mamy już pierwsze14 punktów do klasyfikacji ogólnej.
Zespół przygotowywał p. Adam Leśniak

DOSKONALE ZAGRALI TENISIŚCI STOŁOWI W BIERZWNIKU
Pięć medali i kilka dobrych miejsc naszych tenisistów stołowych to plon sobotnich VI Mistrzostw Gminy Bierzwnik w Tenisie Stołowym im. Bogdana Wydmuch (25.10.2014r.). Na tle około setki dzieci, najlepszych z powiatu i nie tylko, Łukasz Kowalski zajął pierwsze miejsce i Jakub Drobisz drugie do lat 8. Patryk Wels drugie i Nadia Malinowska trzecie do lat 10. Mateusz Kowalski spośród najsilniejszych do lat 12 miejsce trzecie. Czwarte miejsce zajął Piotrek Cieciera, Wiktoria Saje i Grzegorz Basisty piąte. Zobacz fotoreportaż w naszej galerii...

Pierwszy z lewej Mateusz
- czołowy tenisista stołowy
powiatu

DOBRY WYNIK BARTKA W SZCZECINIE
Dobrze zagrał nasz czołowy szachista, Bartosz Kowalik (kl. IV C), w Szachowym Weekendzie w Galerii Kaskada 2014 (18-19 października). Na 47 zawodników do lat 10-ciu zajął wysokie 14 miejsce a wyprzedziła go większość zawodników o wyższym od niego rankingu (zobacz na www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_5321/results.html?l=pl&tb=10_) Obsada była silna m.in. startowali najlepsi zawodnicy z Gryfina, Gryfic, Kołobrzegu, z klubów Szczecina, Koszalina i Gorzowa. Brawo Bartek! Więcej na www.gryfszczecin.org/szachowy-weekend-w-galerii-kaskada-2014 oraz na www.skoczek.y0.pl

LAUREACI ZTU
Gratulujemy uczniom, którzy w ogólnopolskim programie „Zachowaj Trzeźwy Umysł” zostali nagrodzeni. W konkursie plastyczno- literackim „Mój czas” wyróżnieni zostali: Kacper Matyjaszczyk, Justyna Zagozda z kl. Va i Hanna Jakubowicz z kl.VI b, a w konkursie ulotkowym „Hop na narty”Agnieszka Janiszewska z kl. VI b.
Nagrody i dyplomy wręczyła pani dyrektor Ewa Klińska.

Od lewej: Kacper, Justyna i Agnieszka

Koordynator programu – pedagog szkolny Krystyna Czerniawska

STOP PRZEMOCY
Stop przemocy w szkole, to ciągle aktualne hasło i ważne jest zapobieganie tej patologii.
Dnia 17 października, na sali gimnastycznej naszej szkoły, wystąpił teatr z Torunia z przedstawieniem na temat "Jak przeciwdziałać przemocy". Obejrzały sztukę osobno dzieci z klas I-III oraz IV - VI.
W dowcipny sposób aktorzy teatru zaproponowali jak zachować się wobec grążącej nam przemocy ze strony innych uczniów.
Przedstawieni podobało się wszystkim.

Strona 1 z 194 1 2 3 4 > >>
www.choszczno.biz - Przerwa na kawę