Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016
Panel adm.

Losowa fotografia
  EFS

Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  Akcje

Jem kolorowo.

Zachowaj trzeźwość umysłu.

Wolność oddechy.

Innowacyjne wsparcie szkół.

MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        30. Marzec 2015 16:09:09

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeń

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

NAGRODY W KONKURSIE "ZWIASTUNY WIOSNY"
Miło nam donieść, że nasze dzieci brały udział w Wiosennym Konkursie Plastycznym „ZWIASTUNY WIOSNY” zorganizowanym przez Choszczeński Dom Kultury.
Nagrody (19 marca) otrzymali: Hania Rybka (kl. IV A). Julia Izotow (kl. II B), Amelia Maksymek (kl. IE) oraz Amelia Rusin, Kacper Zajda, Zuzanna Zamora, Anna Worach wszyscy z klasy IB SP3.
Zobacz zdjęcia na stronie: http://chdk.choszczno.pl/nowastrona/rozstrzygniecie-konkurs-plastycznego-pn-zwiastuny-wiosny/

Na zdjęciu od lewej"
Hania i Julia

CZTERY MEDALE NA MISTRZOSTWACH CH-NA W TENISIE STOŁOWYM
Aż cztery medale zdobyli nasi uczniowie na Otwartych Mistrzostwach Choszczna w Tenisie Stołowym (hala Gimnazjum; 28.03.2015r.). Wystąpiła z "Trójki" rekordowa ilość tenisistów - 25.
Po emocjonującej grze złoty medal w silnie obsadzonej kategorii klas III-IV zdobył Piotrek Cieciera. Srebro w kat. I-II zdobył nasz najlepszy tenisista szkoły grupy młodszej Łukasz Kowalski (o pierwsze miejsce przegrał w setach 1:2). Brąz zdobyli czołowa tenisistka naszej szkoły Joasia Szymczak w kat. klas III - IV oraz Tomek Kliś w kat. I-II, czołowy tenisista grupy młodszej naszej szkoły [wkrótce więcej informacji].

Od lewej: Piotrek, Łukasz
Tomek i Joasia

GRAJ I ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI
Dnia 24 marca 2015 roku w czytelni naszej szkoły odbył się Powiatowy Konkurs Muzyczny pn. „Graj i śpiewaj razem z nami” zorganizowany przez panią Elżbietę Klepczarek, panią Sylwię Suchecką i panią Marlenę Kotarską.
Tytuł laureata Powiatowego Konkursu Muzycznego uzyskali: Zofia Wadecka (SP nr 3 w Choszcznie), Anna Kmieć (SP w Zamęcinie), Hubert Kończal (SP nr 3 w Choszcznie), Andrzej Joksch (SP nr 3 w Choszcznie), Joanna Wąż (ZS w Lubianie), Alicja Dobczyńska (SP w Zamęcinie), zespół „Mali instrumentaliści” (SP nr 3 w Choszcznie) [skrót].

Opracowanie:p. Ewelina Fidosz i p. Elżbieta Klepczarek

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

POJADĄ NA FINAŁOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Sukcesem naszej szkoły zakończyły się Powiatowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (stadion miejski; 26.03.2015r.).
Pierwsze miejsce zajął Igor Wojarski (kl. VI C), trzecie Konrad Nachurny (V B), drugie Zuzanna Keplin (VI A), szósty był Jakub Franas.
Zawody przygotowała i przeprowadziła p. Anna Zawada - Kunowska przy wsparciu p. Adama Leśniaka.
Zawodników przygotowywali: p. Anna i p. Adam. Trzymamy za nich kciuki na kwietniowych finałach wojewódzkich w Gryfinie.

Od lewej:
Zuzanna, Igor i Konrad

OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH

Rozpoczęliśmy zapisy do Otwartych Mistrzostw Choszczna w Szachach Szybkich na rok 2015.
Turniej odbędzie się w Choszczeńskim Domu Kultury w dniu 25 kwietnia 2015 r.(sobota).
W tym roku będzie zgłoszony do oceny rankingowej FIDE w szachach szybkich.
Wpisowe do turnieju wyniesie : seniorzy (rocznik 1996 i starsi) - 15 zł ; juniorzy i dzieci - 10 zł.
Turniej na dystansie 9 rund, z czasem namysłu w partii 13 minut + 2 sekundy jako bonus czasowy za każde posunięcie dla każdego zawodnika. Kojarzenie komputerowe systemem szwajcarskim...

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY

11 marca w godzinach 12:00 - 13:00 odbyła się trzecia próba IX Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr" dla klas IV - VI.
Z powodu awarii serwera u organizatorów dwa pierwsze podejścia były nieudane.
Wystąpiło 11 uczniów naszej szkoły, czołowych matematyków i informatyków, najwięcej z klas czwartych.
Wyniki podane będą za kilka tygodni o czym poinformujemy na naszej Stronie Internetowej.

Strona 1 z 210 1 2 3 4 > >>
www.choszczno.biz - Przerwa na kawę