Nawigacja
Aktualności
Galeria
Linki
Szukaj
Szkoła
Koncepcja Pracy i Rozwoju Szkoły w latach 2011-2016
Statut Szkoły 2015
WSO 2015/2016
Historia szkoły
Patron szkoly
Przedmiotowy System Oceniania
Godziny pracy pedagoga szkolnego 2015/16
Mali Poeci
Podręczniki na rok szkolny 2015/16
Wyprawka szkolna 2015/16
Zapisy dzieci do klasy pierwszej 2015
Formularz rekrutacyjny do klasy pierwszej 2015
Zasady rekrutacji do kl. pierwszych 2015
Lista uczniów spoza obwodu przyjętych do kl.I; 2014/15
Innowacyjne wsparcie szkół
Kalendarz 2015/16
Dla ucznia
Zajęcia pozalekcyjne 2015/16
Samorząd Uczniowski 2015/16
Wewnątrzszkolna procedura sprawdzianu 2015/16
Sprawdziany szstoklasisty
Rada Rodziców
Skład Rady Rodziców 2015/16
Pomoce naukowe
Informacje biblioteczne
Zespół Instrumentalny przy bibliotece
Regulamin ICIM
Szkoła Odkrywców Talentów
Redakcja
Kontakt
Panel adm.


  Losowa fotografia
  Elektroniczny dziennik
  EFS


Zakup komputerów do pracowni i czytelni sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
  AkcjeSzkoła bez przemocy


Jem kolorowo.


Zachowaj trzeźwość umysłu.


Wolność oddechy.


Innowacyjne wsparcie szkół.


MamyPrawa.pl

Fundacja Dziewczynka z zapałkami
  Witamy                                                                                                        10. Luty 2016 07:27:44

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony
Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie
oraz do śledzenia bieżących wydarzeńUczniowie, nauczyciele i dyrekcja SP 3 w Choszcznie

  SUKCES MATEUSZA W BIERZWNIKU
Z satysfakcją informuję, że Mateusz Kowalski (I klasa Publicznego Gimnazjum w Choszcznie; zawodnik "Skoczka Ch-no) zajął drugie miejsce w kategorii do lat 16-tu w Turnieju Szachów Szybkich w Bierzwniku (30.01.2016r.). Miał silną konkurencję spośród szachistów m.in. ze Strzelec Krajeńskich. Mateusz otrzymał za pierwsze półrocze stypendium sportowe za wyjątkowe osiągnięcia, między innymi za II miejsce w "Wojewódzkiej Drużynowej Szachowej Gimnazjadzie" oraz za wysokie osiągnięcia w Tenisie Stołowym; Mateusz to już teraz jeden z najlepszych zawodników naszego powiatu (!).Opiekun szkółki szachowej "Trojki" /-/ Grzegorz Winiarski


  „MASZ TALENT!” - CASTING NA NAJLEPSZYCH RECYTATORÓW
W dniu 30 stycznia 2016 r. odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego. Eliminacje do Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego (PARA) przyjęły formę castingu. 16 uczestników z klas IV – VI zaprezentowało własną interpretację wiersza Kaliny Jerzykowskiej pt. „Zakochana sowa”. Jury w składzie: P. Dyr Ewa Klińska, P. Anna Ostraszewska – Malec i P. Edyta Jaskulska oceniało pamięciowe opanowanie tekstu, dykcję oraz ogólne wrażenie artystyczne. Za Zosię Markiewicz i Janka Żołnierzowa, którzy wygrali casting, trzymamy mocno kciuki i życzymy im sukcesów podczas kolejnych zmagań [skrót].

Na zdjęciu od lewej:
Janek i Zosia

Opracowanie: P. Edyta Jaskulska  ROZBAWILI PUBLICZNOŚĆ
Wspaniale się sami bawili i rozbawili publiczność w przedstawieniu karnawałowym na przystrojonej sali sportowej (29.01.2016r.).
Były karnawałowe pokazy mody uczniów klas piątych, loteria z nagrodami, pamiątkowe zdjęcia i ogólna zabawa. Na skrzypcach zagrała "Jasia" (Jan Żołnierzów)
Program dowcipnie prowadzili: p. Anna Ostraszewska - Malec i Michał Jaskulski (kl. IV) a głównym organizatorem był Duży Samorząd Uczniowski przy zaangażowaniu klas piątych.
Tort ufundował p. Krzysztof Kunowski.

  UDANY TURNIEJ W BIERZWNIKU
Plon naszych szachistów z Turnieju Szachowego w Bierzwniku to: Bartosz Kowalik pierwszy do lat 12 (trzeci w OPEN), Mateusz Kowalski (nasz absolwent) drugi do lat 14, Szymon Tomczyk trzeci do lat 10 (doczekał się sukcesu), Wojtek Kowalik medal dla najmłodszego zawodnika (rocznik 2009), bardzo dobre wyniki Oskara Potomskiego i Marcela Kośkiewcza (po 4 punkty). W turnieju wystąpili także młodzi zawodnicy z klubu STMGK Strzelce Krajeńskie o wyższych rankingach szachowych niż nasi uczniowie.

  BEZPIECZNE FERIE 2016
Plakat przygotował
Duży Samorząd Uczniowski
z panią Anną Ostraszewską - Malec


  JANUSZ CHOMONTEK W NASZEJ SZKOLE
W ostatnim tygodniu przed feriami naszą szkołę odwiedził wielokrotny rekordzista Księgi Rekordów Guinnessa w podbijaniu różnych rodzajów piłek - Janusz Chomontek. Na początku spotkania gość opowiadał o swoim życiu, o spotkaniach ze znanymi ludźmi, np. Janem Pawłem II, Messim. Mówił też o swoich rekordach. Uczniom najbardziej podobał się pokaz żonglowania piłkami. Swoimi żonglerskimi umiejętnościami pochwalili się także wybrani chłopcy.

  BAL KARNAWAŁOWY KLAS I - III
Wielogodzinny bal karnawałowy dla dzieci klas I - III (28.01.2016r.) przygotowały panie nauczycielki nauczania początkowego z prowadzącą bal p. Anettą Bikowską. Uczestniczyły panie z "Klubu Kobieta 2000", które ufundowały nagrody w konkursie na najlepsze przebranie, na króla i królową balu, sponsorowały także didżeja, p. Z. Garzyńskiego. Oprawa plastyczna: p. Marta Hładuniuk i p. Justyna Krawczyk, dekoracje sali - nauczycielki klas pierwszych.

Strona 1 z 244 1 2 3 4 > >>
Taxi Choszczno